• Zadzwoń
  • 71 35 15 677

Poniedziałek - Piątek 8:00- 20:00 | Sobota 10:00-16:00 | Niedziela 18:00-20:00

6 i 7 stycznia 2024 Przychodnia Żako będzie nieczynna.

Uprzejmie informujemy, że 6 stycznia (sobota, święto Trzech Króli) nasza przychodnia będzie zamknięta, w związku z tym wyjątkowo - 7.01.24 w niedzielę nie będzie też dyżuru w godz. 18-20.
Pozdrawiamy i życzymy dobrego weekendu
Przychodnia Żako

Doktor Anna Horodecka jest z nami od dawna, ale - na prośbę pacjentów i ich opiekunów;) - postanowiliśmy o niej opowiedzieć coś więcej oraz zaprezentować jej sylwetkę w naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej Przychodni Żako. Obiecała, że zagra nam coś fajnego na fortepianie. I zaśpiewa. Oto nasza doktorka i jej biogram:
 
Anna Horodecka - lekarz weterynarii, wrocławianka z wyboru, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i „wychowanka” Przychodni Weterynaryjnej Żako (to u nas pracowała na studenckim wolontariacie a potem na stażu). Zajmuje się przede wszystkim leczeniem i profilaktyką małych zwierząt a także chirurgią miękką oraz stomatologią. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych, wciąż poszerzających swoją wiedzę i umiejętności. Jej czworonożnym przyjacielem jest Enzo, w typie jack russell teriera, zaadoptowany przez doktor Anię ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Miłośniczka podróży małych i dużych, z których przywozi nieprzyzwoitą ilość zdjęć. Jej ulubionym kierunkiem Włochy, stąd zamiłowanie do włoskiej kuchni, kawy oraz opery. W młodości grała na pianinie, co znacznie wpłynęło na jej gust muzyczny. Słucha więc klasyki i muzyki alternatywnej. Zaczytuje się w powieściach obyczajowych, sięga po książki Jane Austen i Kristin Hannah. Lubi planszówki, filmy o superbohaterach o ponadczasowy serial „Przyjaciele”.„Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył cię z gry” – to motto towarzyszy w życiu naszej empatyczej i zawsze pozytywnie nastawionej pani doktor.

 

6 stycznia 2023 nieczynne,
7 i 8 stycznia pracujemy normalnie

Uprzejmie informujemy, że 6 stycznia (piątek, święto Trzech Króli) nasza przychodnia będzie zamknięta, a 7.01.23 w sobotę oraz 8.01.23 pracujemy jak co tydzień - sobota godz. 10-16, niedziela 18-20.

Pozdrawiamy,  i życzymy miłego weekendu

Przychodnia Żako (i Eureka z leżaka na długim weekendzie)