• Zadzwoń
  • 71 35 15 677

Poniedziałek - Piątek 10:00- 20:00 | Sobota 10:00-16:00 | Niedziela 18:00-20:00

O nas

zako fotoWitamy w Przychodni dla zwierząt „Żako”, która nieprzerwanie od 1995 roku działa na osiedlu Kosmonautów, w zachodniej części Wrocławia. Przez blisko dwadzieścia pięć lat istnienia naszej lecznicy pomogliśmy tysiącom czworonożnych pacjentów, ze wszystkich zakątków Wrocławia, regionu i Polski.

Jako lekarze weterynarii świadomi dynamicznego rozwoju medycyny, stale doskonalimy swoje umiejętności. Dlatego uczestniczymy w wielu kursach specjalizacyjnych, warsztatach praktycznych, konferencjach naukowych, podyplomowych studiach specjalizacyjnych. Nasz zespół to pasjonaci zawodu, profesjonaliści i ludzie godni zaufania. W codziennej pracy lekarzy wspierają studenci i stażyści. W 2016 roku zmieniliśmy lokal na większy i bardziej dostosowany do potrzeb naszych klientów i pracujących w nim lekarzy. Pacjentów przyjmujemy w dwóch gabinetach, dysponujemy też pracownią radiologiczną i salą operacyjną.


WYPOSAŻENIE
Nasza przychodnia zaopatrzona jest m.in. w system radiografii cyfrowej, nowoczesny ultrasonograf z Dopplerem, diatermię chirurgiczną, videootoskopię. W czasie zabiegów pacjenci są kontrolowani pulsoksymetrem i monitorem oddechu, temperatury i pracy serca. Tlen jest im dostarczany z medycznego koncentratora.

Większość badań diagnostycznych wykonujemy na miejscu.

PRAKTYKI KLINICZNE DLA STUDENTÓW
Co roku odbywają u nas praktyki kliniczne studenci weterynarii. Dotychczas wyposażyliśmy w praktyczną wiedzę kilkunastu lekarzy, z których każdy znalazł satysfakcjonującą pracę w zawodzie.

Wasze zwierzęta leczą lekarze weterynarii:

Riwana Antczak, Rafał Kotapka, Olga Nadolna

 

KSIĄŻECZKA ZDROWIA PSA I KOTA
ksiazeczki.jpg

O przychodni Żako

Leczymy w niej psy, koty, króliki, myszki, świnki i chomiki, czyli wszystkie zwierzęta, które są Państwa towarzyszami.  Nasz nowy lokal przy ulicy Bajana 15c we Wrocławiu posiada w pełni wyposażoną salę operacyjną, gabinety przyjęć i do zdjęć radiologicznych.

facebook

Zapraszamy na nasz profil na facebook, gdzie publikujemy aktualności, zdjęcia, a także można przeczytać ogłoszenia o znalezionych i zagubionych zwierzętach.