• Zadzwoń
  • 71 35 15 677

Poniedziałek - Piątek 10:00- 20:00 | Sobota 10:00-16:00 | Niedziela 18:00-20:00

O nas

o nasWitamy w Przychodni dla zwierząt „Żako”, która nieprzerwanie od dwudziestu jeden lat działa na osiedlu Kosmonautów we Wrocławiu.
Jako założyciele i aktywnie pracujący lekarze, nasz zawód traktujemy nie tylko jako pomaganie cierpiącym zwierzętom. Świadomi ciągłego rozwoju nauki i  gigantycznego postępu w medycynie, stale doskonalimy swoje umiejętności. W tym celu uczestniczymy w różnego rodzaju kursach specjalizacyjnych, warsztatach i konferencjach  naukowych. Oboje ukończyliśmy podyplomowe studia specjalizacyjne na wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu i po szczęśliwie zdanych egzaminach państwowych w Puławach, uzyskaliśmy tytuły specjalistów chorób psów i kotów-oboje. Poza tym doktor Arkadiusz Silny zdobył także specjalizację radiologa weterynaryjnego.

Na przełomie kwietnia i maja 2016 roku zmieniliśmy lokal na większy i bardziej dostosowany do potrzeb naszych klientów i pracujących w nim lekarzy.


WYPOSAŻENIE
Nasza przychodnia weterynaryjna zaopatrzona jest w system radiografii cyfrowej, ultrasonograf, analizatory krwi i moczu. Na miejscu wykonujemy większość badań diagnostycznych. W nowym roku planujemy badać u naszych pacjentów ciśnienie krwi, nowoczesnym urządzeniem Dopplera.

PRAKTYKI KLINICZNE DLA STUDENTÓW

Co roku w okresie wakacji odbywają u nas praktyki kliniczne studenci weterynarii. Dotychczas wyposażyliśmy w praktyczną wiedzę kilku lekarzy, z których każdy znalazł satysfakcjonującą go pracę.

Wasze zwierzęta leczą lekarze weterynarii:
Riwana Antczak, Arkadiusz Silny-założyciele i właściciele przychodni oraz Anna Czabaj-Kleszcz.

ksiazeczki.jpg

O przychodni Żako

Leczymy w niej psy, koty, króliki, myszki, świnki i chomiki, czyli wszystkie zwierzęta, które są Państwa towarzyszami.  Nasz nowy lokal przy ulicy Bajana 15c we Wrocławiu posiada w pełni wyposażoną salę operacyjną, gabinety przyjęć i do zdjęć radiologicznych.

facebook

Zapraszamy na nasz profil na facebook, gdzie publikujemy aktualności, zdjęcia, a także można przeczytać ogłoszenia o znalezionych i zagubionych zwierzętach.